Czysta moc, czyli wiosenna oferta Kärcher dla rolnictwa

udostępnij na:

Praca rolnika jest pełna wyzwań. Zwłaszcza dziś, gdy mamy do czynienia z chorobami zwierząt gospodarskich, takimi jak afrykański pomór świń czy ptasia grypa. Jeśli chodzi o gospodarstwa nastawione na uprawę, to tam też kluczowa jest czystość. Świadczy ona o standardzie danego gospodarstwa i wpływa na jakość produkowanej żywności.

Tej wiosny firma Kärcher przygotowła ofertę Czysta moc, w której proponuje niezawodne urządzenia czyszczące wraz z akcesoriami i środkami czyszczącymi, które zwiększą zakres zastosowań urządzeń. W ofercie m.in. urządzenia wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody, jak i bez niego oraz odkurzacze profesjonalne do suchych i mokrych zabrudzeń. Oferta obowiązuje od kwietnia do końca czerwca 2022.

Moc ciśnienia wody

Energia cieplna ma duży wpływ na poprawę jakości procesu czyszczenia. Mówiąc krótko, gorącą wodą, czyścimy krócej a efekty są lepsze. Dodatkowo podgrzana woda potrafi eliminować patogeny, takie jak bakterie, wirusy i grzyby. Kärcher HDS 10/20-4 M, który jest także w ofercie Czysta moc, może pracować w trybie pary, dzięki czemu służy do czyszczenia na przykład pomieszczeń gospodarskich, likwidując, mogące zagrozić trzodzie, patogeny. Urządzenie ma też wbudowany tryb energooszczędny, w którym pobór paliwa jest mniejszy o nawet 20%. Jest to nasz prawdziwy bestseler. Urządzenie, które łączy skuteczność działania w każdych warunkach, ze świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Wyposażone jest także w system tłumienia drgań SDS. On z kolei redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym. W standardzie wyposażone w pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Tak, nie przesadzamy, nawet wielogodzinna praca urządzeniem nie jest w ogóle męcząca!  Na koniec, ale nie mniej ważne jest duże pokrętło obsługowe przeznaczone do włączania i wyłączania urządzenia, wyboru pomiędzy wodą zimną, a podgrzaną oraz regulacji temperatury wody.  W ofercie dostępne wraz z dyszą rotacyjną środkiem do mycia wysokociśnieniowego RM 806, lancą do piany oraz preparatem ochronnym RM 110.

Z urządzeń bez podgrzewania wody w ofercie Czysta moc Kärcher poleca rolnikom HD 6/16-4 M Plus. Jest to niezawodna maszyna. Wysokiej jakości mosiężna głowica cylindrów oraz mocny, 4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik elektryczny sprawiają, że nie straszny mu żaden brud. Jest to urządzenie przeznaczone zarówno do pracy w pionie, jak i w poziomie, co sprawia, że jest niezwykle mobilne. W ofercie wraz z lancą do piany oraz środkiem do mycia wysokociśnieniowego RM 806.

Odkurzacz to podstawa

W trudnych warunkach pracy w rolnictwie zwłaszcza w uprawie roślin doskonałą ochroną przed wdychaniem różnego rodzaju pyłów niebezpiecznych zapewni także odpowiedni odkurzacz. Odpowiedni, czyli jaki?  Odpowiedzią na liczne wyzwania rolnictwa jest nowa, ulepszona klasa odkurzaczy NT TACT. System TACT to znana już szeroko na rynku, opatentowana przez Kärcher technologia automatycznego oczyszczania filtra, dzięki czemu odkurzacz jest w stanie absorbować duże ilości drobnego pyłu bez zmniejszania siły ssącej. Jak to działa? W stałych odstępach czasu filtr jest automatycznie przedmuchiwany silnym strumieniem powietrza zwrotnego. Dzięki temu zachowuje swoje właściwości a użytkownik urządzania nie wdycha szkodliwych pyłów.

Obecnie na rynku pojawiła się nowa klasa odkurzaczy wyposażonych w ulepszony system TACT. Teraz działa on jeszcze ciszej i bardziej efektywnie. A jeśli chodzi o sprzęt i akcesoria, Kärcher zrobił wszystko aby zapewnić, aby praca była szybsza, łatwiejsza i wygodniejsza. Innowacyjne elementy są zintegrowane z turbiną i systemem filtrowania. Filtry z wkładam PTFE chronią zdrowie milionów użytkownicy lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. W promocji Czysta moc znajdziemy przedstawiciela tej nowej klasy NT TACT. Jest nim NT 30/1 Tact  L. W promocji dostępny z zestawem pięciu worków.

 

Źródło: Kärcher