Imprezy towarzyszące Krajowym Dniom Pola – Minikowo 2021

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu, w ramach imprez towarzyszących Krajowym Dniom Pola Minikowo 2021 zaprasza na wydarzenia towarzyszące.

Organizowane są następujące wydarzenia:

  • Konferencja: „Wyzwania środowiskowe przyszłej WPR: Narzędzie do zarządzania składnikami odżywczymi” – 18.06.2021 r.
  • Konferencja: „Dobór odmian zbóż do uprawy w gospodarstwach ekologicznych na podstawie prowadzonych doświadczeń” – 17.06.2021 r.
  • Warsztaty: „Odtwarzanie potencjału plonotwórczego gleby – rolnictwo regeneratywne w praktyce” – 16.06.2021 r.
  • Warsztaty: „Strategia wprowadzenia różnorodności gatunkowej w celu zwiększenia zdolności adaptacyjnych roślin uprawnych do zmiennych warunków środowiska” – 16.06.2021 r.

Powyższe wydarzenia odbędą się w formie webinarium, która umożliwi obustronną komunikację miedzy prowadzącym a uczestnikami, z wykorzystaniem wirtualnych narzędzi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ww. wydarzeniach. Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonywać do dnia 14 czerwca 2021r. pod adresem:

  • Konferencja: „Wyzwania środowiskowe przyszłej WPR: Narzędzie do zarządzania składnikami odżywczymi”: https://dnipola.kpodr.pl/?p=6219
  • Konferencja: „Dobór odmian zbóż do uprawy w gospodarstwach ekologicznych na podstawie prowadzonych doświadczeń”: https://dnipola.kpodr.pl/?p=6237
  • Warsztaty: „Odtwarzanie potencjału plonotwórczego gleby – rolnictwo regeneratywne w praktyce”: https://dnipola.kpodr.pl/?p=6231
  • Warsztaty: „Strategia wprowadzenia różnorodności gatunkowej w celu zwiększenia zdolności adaptacyjnych roślin uprawnych do zmiennych warunków środowiska”: https://dnipola.kpodr.pl/?p=6253

Ze względu na ograniczoną ilość osób w systemie webinarium o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Po zarejestrowaniu uczestnictwa każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma na pocztę elektroniczną link do wydarzenia oraz hasło.

Kontakt: e-mail: radom@cdr.gov.pl, tel.48 365 69 00.

 

 

 

źródło: cdr.gov.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *