Inauguracja działalności Spółki Agro Aplikacje

udostępnij na:

1 marca w siedzibie Centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie wszystkich pracowników Spółki Agro Aplikacje z zarządem. W wydarzeniu wzięła udział także Halina Szymańska, prezes ARiMR.

– Spółka została stworzona po to, by obsługa informatyczna Agencji przebiegała jeszcze sprawniej. Mamy coraz więcej zadań i dążymy do pełnej cyfryzacji naszych działań. Liczę, że nowo powstała firma spełni pokładane w niej nadzieje – powiedziała Prezes ARiMR po przyjęciu podziękowań za zaangażowanie w kilkumiesięczne prace przygotowawcze.
Podczas spotkania prezes spółki Rafał Biały zapoznał zgromadzonych ze strukturą organizacji – przedstawił dyrektorów poszczególnych departamentów. Nie zabrakło też słów poświęconych wizji działań i deklaracji dotyczących zasad współpracy.
Agro Aplikacje Sp. z o.o. powstała, by obsługiwać ARiMR w zakresie wszystkich procesów informatycznych i pozwolić jej uniezależnić się od podmiotów zewnętrznych. Do zadań spółki należeć będzie utrzymywanie i rozwijanie systemów funkcjonujących w ARiMR, a także tworzenie nowych rozwiązań.

 

Źródło: ARiMR