Konkurs dla kobiet rolniczek „Bo jesteś W SPA…NIAŁA!”

udostępnij na:

Gospodynie! Hodowczynie! Rolniczki! Szefowe! Matki! Dziewczyny i kobiety! Wszystkie jesteście wyjątkowe i wszystkie zasługujecie na docenienie. Dlatego firma Kramp Polska zachęca Was do wzięcia udziału w konkursie „Bo jesteś W SPA…NIAŁA!”. Do wygrania luksusowy pobyt w SPA dla 2 osób!

O tym jak ważna jest rola kobiet w gospodarstwie trzeba mówić głośno. Są multizadaniowe, bo jak ich mężowie lub partnerzy często podkreślają – pełnią podwójne, a nawet potrójne role. Panie prowadzą dom, zajmują się gospodarstwem i wychowują dzieci. I tak naprawdę dopiero od niedawna są nazywane „rolniczkami”.

Wcześniej funkcjonowało powszechne określenie ,,gospodyni”. Dziś obserwujemy zmianę podejścia do roli kobiet na wsi. Często bywają motorem przedsiębiorczości i nowoczesności w gospodarstwie – mówi Monika Leksowska, Marketing Manager Kramp Polska.

Zdarza się, że rolniczkom brakuje czasu na wakacje i odpoczynek. A nawet jeśli ten czas się znajdzie to urlop bywa wielokrotnie odkładany na później. O panie, które wykonując swoje obowiązki zapominają o chwili dla siebie, postanowiła zadbać firma Kramp – jeden
z największych hurtowników części i akcesoriów dla rolnictwa oraz właściciel sieci sklepów Grene. Kramp chce zabrać kobiety do luksusowego SPA, w stylu concierge. Kobiety, a nie kobietę – ponieważ zwyciężczyni może pojechać na urlop z kim tylko chce: z mamą, siostrą, koleżanką, czy córką.

Zasady konkursu

Konkurs trwa do 26 maja 2022. Zadanie polega na opowiedzeniu o tym, że kobieta – rolniczka, mieszkająca na wsi jest wspaniała za pomocą słów/za pomocą zdjęcia/poprzez film, pokazujący panią w akcji. Zgłoszenia można przesyłać poprzez stronę: https://www.doceniamytwojarole.pl/konkurs.

Szczegóły wyjazdu zostaną w pełni dostosowane do oczekiwań zwyciężczyni konkursu.
W ramach nagrody (voucher na 10 000 zł do luksusowego SPA, w stylu concierge, dla 2 osób) Organizator:

– zaproponuje hotel spa w odległości maksymalnie 3 godzin samochodem od miejsca zamieszkania zwyciężczyni,

– zagwarantuje transport VIP na miejsce pobytu,

– wybierze najlepszy termin dla zwyciężczyni,

– zapewni zabiegi spa zgodnie z wolą zwyciężczyni,

– zadba o dodatkowe, miłe niespodzianki na miejscu.

 

Źródło: KRAMP