Piąta edycja loterii Grupy Azoty „Dbamy o polską ziemię”

udostępnij na:

Wystartowała kolejna loteria konsumencka Grupy Azoty, w której nagrodą główną jest ciągnik John Deere 5075E. Celem loterii jest m.in. umożliwienie rolnikom wygrania jednej z ponad trzystu nagród, a tym samym podziękowanie za wybieranie nawozów Grupy Azoty.

Każdego roku loteria przyciąga coraz większą liczbę uczestników – ostatnia edycja to ponad 30 tys. zgłoszeń, łącznie na przestrzeni ostatnich czterech lat do rolników trafiło prawie 950 nagród, w tym 4 nagrody główne – ciągniki rolnicze.

Z każdym rokiem obserwujemy coraz większe zainteresowanie loterią. Proste zasady uczestnictwa powodują, że rolnicy chętnie rejestrują dokumenty potwierdzające zakup naszych nawozów. Minione edycje pokazują, że szanse na zwycięstwo ma każdy, bez względu na kwotę kupionych produktów. Wszystkich tych, którzy kupując nawozy wybierają te z logo Grupy Azoty, zachęcamy do udziału w naszej loterii, zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia – mówi Tomasz Hryniewicz, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A., Prezes Zarządu Grupy Azoty Puławy.

W ubiegłorocznej edycji loterii, ciągnik John Deere 5058E trafił do Pana Radosława z miejscowości Orłowiny. Nagroda została wręczona laureatowi przez Prezesa Zarządu Grupy Azoty S.A. Tomasza Hinca oraz Mistrza Świata w skokach narciarskich Piotra Żyłę, którego w drodze po sukcesy sportowe wspiera Grupa Azoty. Szczęśliwy zwycięzca zakupił nawozy i zarejestrował jedną fakturę zakupu nawozów Polifoska 6 i Pulan.

Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo produkt lub produkty promocyjne Grupy Azoty za co najmniej 1000 zł brutto. Następny krok to rejestracja dowodu zakupu za pośrednictwem strony www.dbamyopolskaziemie.pl lub wysłanie SMS na numer 70966 o treści: GRUPAAZOTY.numer paragonu fiskalnego lub GRUPAAZOTY.numer faktury.

Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii „Dbamy o polską ziemię” i sprzedaży promocyjnej trwa od 1 lutego 2022 r. do 30 kwietnia 2022 roku. Oprócz nagrody głównej, na uczestników loterii czekają: 300 x karta przedpłacona o wartości 1000 zł oraz 3 x karta przedpłacona o wartości 10 000 zł.

Więcej informacji o loterii oraz regulamin i lista produktów promocyjnych dostępne są na stronie www.dbamyopolskaziemie.pl

 

Źródło: Grupa Azoty